Anasayfa Güven Kariyerim İletişim English
ÖDÜLLERİMİZ
BAŞARILARIMIZ
DUYURULAR
SOSYAL PROJELER

T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile (30 Ocak 2016—05.02.2016) Şili-Peru- Ekvador ziyareti.

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Cafer Güven , T.C. Cumhurbaşkanı Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi ziyaret kapsamında gerçekleştirilen Şili-Peru ve Ekvador gezisinde Türk işadamları heyetinde yer almıştır. ( 31.01.2016- 05.02.2016)

Dünya Gazetesi Röportajı

Güven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cafer GÜVEN , 23 Aralık 2015 tarihinde Dünya Gazetesinin Eskişehir bölge ekinde Eskişehir MİX Koncept Projemizin detaylarını anlatmıştır.

Rixos Otel Açılışı

Türkiye'nin en büyük yurt dışı müteahhitlik şirketlerinden Polimeks tarafından Bademlik'te inşa edilen Rixos Eskişehir termal oteli hizmete girdi.

Nissan'dan Test Sürüşü Aktivitesi...

20-30 NİSAN 2012 Tarihleri arasında test sürüşü aktivitesi düzenlenmiştir

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU, T.C. Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile (07-11 Nisan 2012) Çin ziyaretine katılan işadamları heyetinde yer aldı.

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven ''Türkiye ve Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki ticari ve ekonomik işbirliği imkanlarının arttırılması için T.C. Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde gerçekleştirilen Çin Halk Cumhuriyeti gezisinde Türk işadamları heyetine katılan isim olmaktan onur duyduğunu, çok faydalı bir program'' olduğunu belirtti.

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU, T.C. Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Çin ziyaretinin ardından, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'ün himayesinde (16-19 Nisan 2012) Hollanda gezisine katılan işadamları heyetinde yer aldı.

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven ''Türkiye ve Hollanda arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılının kutlanması nedeniyle T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'ün himayesinde gerçekleştirilen Hollanda gezisinde Türk işadamları heyetinde yer alması ve katılan isim olmaktan onur duyduğunu ve verimli geçtiğini'' belirtti.

Lukoilden Müthiş Kampanya...

Tüm Akaryakıt ürünlerimizde %7'ye varan indirimlerimizle sizleri Cumhuriyet Bulvarı No:203 de bulunan Yunusemre Petrol Tesislerimize bekliyoruz...

Nissan'dan Servis Kampanyası...

03-31 MART NİSSAN SERVİS KAMPANYASI.
Bakım parçalarında %20, işçilikte %30 indirim. Ücretsiz Check Up ve 6 taksit fırsatı.
Randevu için; Güven Nissan Plaza (0222) 315 27 27

Dacia'dan Servis Kampanyası...

Gözünüz Yolda, Kulağınız Hediyemizde Olsun !
5 - 31 Mart tarihleri arasında Güven Dacia Yetkili Servisimize gelin, 195 TL ve üzerindeki harcamanıza BURY TELEFON KİTİ HEDİYE fırsatından siz de yararlanın.
Üstelik Kredi kartlarına 6 Taksit imkanı...

Site Haritası   |   Basın Odası   |   Kariyerim   |   İletişim Copyright 2016 © Güven Group