Anasayfa Güven Kariyerim İletişim English
HAKKIMIZDA
KURUCUMUZ
VİZYON VE MİSYON
GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU

GÜVEN ŞİRKETLER GRUBU esas itibariyle hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir grup olarak, sağlık – turizm - inşaat - otomotiv-akaryakıt- sigortacılık alanlarındaki şirketi ile 39 yıldır faaliyette bulunuyor.

ŞİRKETLERİMİZ:

  1. GÜVEN MOTORLU ARAÇLAR VE TAR. ÜR. TİC. VE SAN. A.Ş.
  2. GÜMBET GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD.ŞTİ
  3. OKYANUS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Otomotiv sektöründe;
1992 yılında Renault, 2003 yılında Dacia bayiliği 2009 yılında Nissan bayiliği ile Eskişehir ilinde, 14.000 m2'lik Güven Oto Plaza binamızda Renault, Dacia ve Nissan Bayiliği ile de faaliyetimize devam ediyoruz.

Akaryakıt sektöründe;
Lukoil İstasyonları İle Eskişehir'de Hizmet Vermekteyiz.

Turizm Sektörü;
Muğla Bodrum'da VIP Otel ile faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat Taahhüt işleri:
Eskişehir Acıbadem Hastanesi İnşaatı, Güven Oto Plaza inşaatı,Güven Park ve iş yerleri inşaatı, Crystalpark Konakları inşaatı bitmiştir.

Güven Grup olarak Eskişehir'de Özel Acıbadem Hastanesi yanında bulunan arsamızın üzerine 50.000 m2 inşaat alanına sahip " Eskişehir mix Konsept " projesine başlamak üzereyiz. " Eskişehir Mix Konsept " projemiz Ofis, Rezidans ve Otel'den oluşan üçlü bir konseptir. Modern - işlevsel ve etkileyici tasarımıyla Eskişehir'i süsleyerek yeni değerler katacak, yatırımlarımızı bütünleyecek bir projedir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri:
Ticari yatırımların yanında, sosyal sorumluğun bilincinde olan Güven Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Güven’in babası adına yaptırdığı Ali Güven Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile eğitime ve Eskişehir’e yatırım yapmıştır.

Yönetim kadromuz…
Yönetim Kurulu Başkanımız ve Murahhas aza Sayın Cafer GÜVEN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Cem GÜVEN şirketimizin ortaklarıdır.

 
Site Haritası   |   Basın Odası   |   Kariyerim   |   İletişim Copyright 2016 © Güven Group